RUNNIN ALUEFINAALISTIT 20.10.2018

Runnin aluefinaalissa 20.10. 2018 kohtaavat:

 
Tähtiartisti kuningatar-sarja ( 18-45v. )
 
Heli Haatainen..............( Pielavesi )
 
Tanja Mustonen............( Hämeenlinna.)
 
 
Tähtiartisti kuningas-sarja ( 18-45v. )
 
Antti Kumpulainen..............( Iisalmi )
 
Hannu Tikka.........................( Pielavesi )
 
Jani Heikkinen.....................( Nilsiä )
 
Juuso Korhonen...................( Kajaani )
 
 
Tähtiartisti ruhtinatar-sarja ( 46-59v. )
 
Anja Ruotsalainen.................( Kiuruvesi )
 
Anna-Kaisa Korpinen...........( Kajaani )
 
Arja Saastamoinen................( Iisalmi )
 
Kaija Leskinen.......................( Pielavesi )
 
Sirpa-Sari Borg-Holopainen......( Kuopio )
 
Tuovi Kämäräinen............( Iisalmi )
 
 
Tähtiartisti ruhtinas-sarja ( 46-59v. )
 
Ari Lepola..........................( Haapajärvi )
 
Hannu Liikanen................( Kuopio )
 
Keijo Pääkkönen...............( Pielavesi )
 
Petteri Tolonen..................( Sotkamo )
 
Risto Kärkkäinen.............( Kiuruvesi )
 
Timo Katainen..................( Vaaraslahti )
 
 
Tähtiartisti kreivitär-sarja ( yli 60v. )
 
Anja Hartikainen................( Pielavesi )
 
Anneli Partanen.................( Pielavesi )
 
Annikki Kleemola..............( Yli-Ullava )
 
Elvi Mikkonen...................( Kiuruvesi )
 
Helmi Huikari....................( Kärväsjärvi )
 
Maija Penttinen.................( Pielavesi )
 
Marja-Leena Löytynoja....( Nivala )
 
Pirkko Valta........................( Kuopio )
 
Ritva Syväluoma.................( Nivala )
 
Sirkka Seppälä....................( Nivala )
 
Sirpa Pirttilä........................( Nivala )
 
 
Tähtiartisti kreivi-sarja ( yli 60v. )
 
Aarni Luhtala..................( Ylivieska )
 
Alpo Valta........................( Pielavesi )
 
Antero Erkkilä................( Nivala )
 
Eero Auvinen...................( Iisalmi )
 
Hannu Huikari................( Kärväsjärvi )
 
Jorma Karjaluoto............( Nivala )
 
Jorma Partanen...............( Pielavesi )
 
Veikko Marjakangas.......( Haapajärvi )
 
Veikko Syväluoma..........( Nivala )
 
Voitto Kleemola...............( Yli-Ullava )